Gaja

Gaja Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Gaja to młodziutka, nieduża sunia o wyjątkowej urodzie. Jest bardzo kochaną, włochatą psinką. Niestety już na początku jej drogi nie spotkało ją wiele szczęścia. Po stanie w jakim ją przywieziono do schroniska możemy stwierdzić, że była trzymana na łańcuchu. Na szczęście Gaja z wielką odwagą i determinacją uwolniła się z niego i przez trzy tygodnie błąkała się po lesie w poszukiwaniu “lepsiego” życia.

Gaja jest bardzo wrażliwa i nieśmiała, potrzebuje trochę czasu i łagodnego traktowania, aby poczuć się bezpiecznie. W pierwszym kontakcie jest troszkę nieufna, ale gdy okaże jej się trochę miłości zaczyna powolutku się otwierać. Mimo swoich lęków, które urodziły się w niej na podstawie dotychczasowych doświadczeń szuka kontaktu z człowiekiem. Spacerki są jeszcze dla niej wyzwaniem, ale radzi sobie coraz lepiej. Wolontariusze z schroniska w Miedarach pracują z Gają odwrażliwiając ją na dotyk, obrożę, smycz i szelki z bardzo pozytywnym skutkiem.

Jeśli marzysz o wiernej towarzyszce, która ma za sobą trudne doświadczenia i
chcesz być świadkiem jej niezwykłej przemiany to Gaja czeka właśnie na Ciebie. Za kochany domek odwdzięczy się bezgraniczną miłością.

Szukamy dla Gai spokojnego i wyrozumiałego domu stałego, który będzie dalej pracował nad jej straszkami.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top