Gaja

Gaja Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć, jestem Gaja! Urodziłam się w 2023 roku. Chciałabym opowiedzieć trochę o sobie i moich marzeniach. Mam nadzieję, że ktoś zechce mnie lepiej poznać i dać mi szansę na szczęśliwe życie. Szukam ciepłych ludzi, którzy mają doświadczenie…

Muszę przyznać, że potrzebuję trochę czasu, aby zaufać ludziom, ale kiedy już to zrobię, to jestem prawdziwym skarbem! Uwielbiam towarzystwo innych psów i kotów – razem jest nam zawsze weselej! Cieszy mnie także widok ludzi, których już znam, bo wiem, że zawsze można się przy nich dobrze bawić. Rozdaję im buziaki, wskakuję na kolana i zachęcam do zabawy – po prostu kocham spędzać czas z moimi przyjaciółmi!

Niestety, jeszcze nie potrafię chodzić na smyczy, ale wierzę, że kiedyś się tego nauczę! Jestem jeszcze psim dzieckiem, które potrzebuje trochę więcej nauki i wsparcia. Mam nadzieję, że ktoś zechce mnie przygarnąć i dać mi szansę na rozwój i spełnienie moich psich marzeń. Już nie mogę się doczekać, aby podzielić się moją radością i miłością z moją przyszłą rodziną!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top