Gaja

Gaja Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Magda: 792 911 662

Gaja jest suczką w typie jamnika. Pięknym, rudym niskopodłogowym psiakiem. Szuka nowego domu, poprzedni straciła przez szczeniaki – urodziła 6 maluchów i to był powód dla której się jej oraz szczeniaków pozbyto. Nowe miejsce i nowa sytuacja bardzo ją przytłaczały. Reagowała dosyć nerwowo, odstraszając wszystkie przyjazne jej osoby. Szczeniaki wyrosły, pojechały do nowych domków, a Gaja przeprowadziła się do hoteliku na wieś. Tutaj odetchnęła i powoli łapie równowagę. Dogaduje się z innymi mieszkającymi w hoteliku psiakami, jednak bywa zazdrosna więc lepiej, żeby była psią jedynaczką.

Gaja jest młodą suczką, ma 1-2 lata. Jest już po zabiegu sterylizacji. Szuka świadomego domu (bez małych dzieci) i świadomych opiekunów – takich, którzy będą szanowali jej przestrzeń i nie narzucali się z nadmierną czułością. Gaja potrzebuje czasu bo na nowo zaufać człowiekowi.

Gaja obecnie przebywa w Jarząbkowicach ( woj. śląskie). Oczywiście można ją odwiedzić, poznać i wyprowadzić na spacer zapoznawczy. W sprawie zapoznania i adopcji proszę dzwonić pod podany numer kontaktowy podany w ogłoszeniu.

Scroll to Top