George

George Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Nazywam się George i mam około 3 lata. Jestem niewielkim samcem o wyjątkowej urodzie, no kto przejdzie obojętnie koło takiego rudzielca? Ciocie mówią, że jestem dostojny i uroczy jak prawdziwy arystokrata, ponieważ często zakładam łapkę na łapkę. Sami widzicie, że nie pasuję do schroniskowego kojca, tylko i wyłącznie na cieplutkie posłanko albo kolanka. Oj coś czuję moim psim noskiem, że to właśnie mogą być Twoje zgrabne nóżki.

Jestem bardzo wrażliwy i nieśmiały, potrzebuje trochę czasu i łagodnego traktowania, aby poczuć się bezpiecznie. W pierwszym kontakcie jestem troszkę nieufny, ale jak już zaczniesz mnie miziać i dasz smaczka to jestem cały Twój. Spacerki są jeszcze dla mnie dużym wyzwaniem, ale radzę sobie coraz lepiej. Dogaduję się z innymi pieskami, moi kumple dodają mi otuchy w schroniskowej rzeczywistości.

Dla tego wyjątkowego pieska szukamy odpowiedzialnej rodziny, mieszkającej w spokojnej okolicy.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top