Grey

Grey Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć, jestem Grey, jestem około 4-letnim psiakiem, trochę w typie spaniela, który szuka nowego domu i kochającej rodziny. Chciałbym opowiedzieć Ci o sobie, bo mam nadzieję, że możemy być dla siebie tym, czego potrzebujemy.
Aktualnie mieszkam z kolegą w jednym kojcu, co pokazuje, że jestem towarzyskim psiakiem. Spacerowałem bardzo ładnie, a mimo początkowych szaleństw, potrafiłem się uspokoić. To był dopiero mój pierwszy spacer w schronisku, bo niedawno przyjechałem (kwiecień 2024)
Chociaż na początku jestem trochę spokojny i wycofany, to mam w sobie dużo chęci do nawiązania relacji. Bardzo chcę zaufać i być blisko człowieka. Wiem, że potrzebuję chwili, aby zbudować zaufanie, ale jeśli dostanę tę szansę, obiecuję, że stanę się prawdziwą petardką jak na psiaka w typie myśliwskim przystało! Eksplorowanie terenu, spacerki to nasz żywioł. Czy Twój też?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top