Gringo

Gringo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Jestem Gringo, piękny pies w wieku 2-3 lat, który wygląda jak midi wersja wilczarza irlandzkiego. Aktualnie czuję się bardzo wystraszony. W kojcu, gdzie chowam się do budy, próbując uciec od strachu. Gdy ktoś mnie podnosi, zamieram na rękach, boję się, ale głęboko w sercu mam nadzieję na lepsze jutro.

Wiem, że mam potencjał do otwarcia się na świat i pokazania mojego prawdziwego charakteru. Wolontariusze będą ze mną pracować, aby pokazać mi, że nie ma się czego bać, ale w domu otworzyłbym się szybciej. Potrzebuję kochającej rodziny, która da mi czas i przestrzeń, aby poczuć się bezpiecznie. Chętnie z towarzyskim psem rezydentem jednak nie jest to warunek konieczny.
Szukam domu bez malutkich dzieci, w spokojnej atmosferze i w domu lub mieszkaniu w spokojnej okolicy. Na razie na smyczy próbuję uciec i schować się gdzieś, ale powoli nad tym pracujemy.
Jeśli masz serce otwarte dla psa, który potrzebuje trochę więcej czasu, aby zaufać i otworzyć się na świat, to ja jestem odpowiednią osobą dla Ciebie. Czekam na ciepłe objęcia i kochającą dłoń, która będzie prowadzić mnie przez życie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top