Gumiś

Gumiś Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Gumiś jest około 5-7 letnim samcem średniej wielkości o bardzo przystojnej aparycji, co można dostrzec na zdjęciach. Przez parę lat mieszkał w schronisku w Wojtyszkach, czego efektem był lęk przed człowiekiem oraz niechęć do obroży i smyczy. Wolontariusze ze schroniska w Miedarach pracują z Gumisiem odwrażliwiając go na dotyk, obrożę i smycz z bardzo pozytywnym skutkiem.

Jest to piesek, który wszystkich zachwycił swoją odwagą i determinacją. Okazało się również, że jest wielkim przytulakiem, a dotyk sprawia mu coraz większą przyjemność. Powolutku uczy się spacerować i czerpać radość z kontaktu z człowiekiem.

Jeśli marzysz o wiernym towarzyszu, który ma za sobą trudne doświadczenia i chcesz być świadkiem jego niezwykłej przemiany to Gumiś czeka właśnie na Ciebie. Za kochany domek odwdzięczy się bezgraniczną miłością.

Szukamy dla Gumisia spokojnego i wyrozumiałego domu stałego, bez małych dzieci, który będzie dalej pracował nad jego lękami. Jest to piesek wykastrowany.

Dogaduje się z innymi psami, ale jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top