Gutek

Gutek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Monika  886 590 061

Cześć! Nazywam się Gutek. Pobyt w schronisku mnie przytłacza, wiele obcych ludzi, psów, zapachów, hałas, to sprawia, że czuje się zagubiony i niepewny siebie. Ale mam nadzieję, że w końcu znajdę swojego nowego najlepszego przyjaciela, który pomoże mi nabrać pewności siebie i da mi miłość, której tak bardzo potrzebuję.

Spacerki na smyczy to dla mnie wyzwanie, ale chętnie się nauczę, jeśli będę miał wsparcie mojego nowego, cierpliwego właściciela.
Uwielbiam drapanie po brzuszku! To jest absolutnie najlepsze uczucie na świecie. Sam bardzo chętnie się kładę i pokazuję brzuch, czym zachęcam wolontariuszy do pieszczot.
Jestem bardzo przyjaznym pieskiem i uwielbiam być w towarzystwie ludzi. Smakołyki są dla mnie równie ważne. Kocham jedzonko!
Czekam na kogoś, kto da mi szansę, kto pokocha mnie takim, jakim jestem, i kto pomoże mi odnaleźć pewność siebie. Mam nadzieję, że ktoś z wielkim sercem zauważy mnie i da mi szansę na szczęśliwe życie pełne miłości i przygód. Jeśli jesteś tym osobą, daj mi znać. Chętnie poznam nowego przyjaciela i będę gotów na wspólne wspieranie się nawzajem!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top