Harry

Harry Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Justyna  788 613 478

Harry jest przeuroczym psim skarbem o cudnej, długiej łaciatej sierści.

Jest małej wielkości, jego wiek jest szacowany na około cztery lata. Harruś trafił do schroniska skrajnie wylękniony, z bardzo złego miejsca. Uczyłam go stopniowo dotyku, a właściwie – wszystkiego.


Jaki jest teraz? Nadal jest psiakiem lękowym, ale pozwala na dotyk, noszenie na rękach. Głaskanie zaczyna sprawiać mu przyjemność. Harruś potrafi chodzić na smyczy, a nawet załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne i eksplorować podczas spaceru. W spokojnych warunkach potrafi pięknie się wyciszyć.

Poszkujemu mu domu z ogrodem, nie nadaje się do życia na osiedlu – nadmiar bodźców czasem powoduje u niego panikę. Harry potrzebuje osoby świadomej, cierpliwej i kochającej, znającej mowę ciała psów – bardzo ładnie się komunikuje i pokazuje, co sprawia mu dyskomfort.
 

Zdecydowanie poszukuje domu bez dzieci, może zamieszkać z nastolatkami.
Harruś mieszkał w kojcu z koleżanką, najprawdopodobniej zaakceptuje innego pieska – musiałby poznać go przed adopcją, podczas spaceru równoległego.

 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top