Herkules

Herkules Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Hercules, cudowny senior ze schroniska, przeszedł długą drogę do chwili obecnej. Spędził lata w Schronisku w Wojtyszkach, zanim los przyniósł go do Miedar. Już 2 lata przebywa w schronisku, wciąż poszukując swojego domu. Super dogaduje się z innymi psiakami, na smyczy chwilowo jeszcze dość ciągnie w różne strony, ale to z racji potrzeby eksplorowania i poznania świata. Mimo swojej historii niełatwej do zrozumienia, Hercules nie traci wiary. Za kratami sygnalizuje swoją nieustępliwość, ale prawdziwie czeka na kogoś, kto zobaczy w nim wiernego towarzysza.

Jest staruszkiem, nieśmiałym przybłędą, który wciąż uczy się żeby co zaufać . Chociaż nie potrafi chodzić na smyczy, jego niecierpliwość i łagodność tworzą niepowtarzalny charakter. Hercules jest jak kochany wilk, który potrzebuje delikatnego podejścia, z pomocą smaczków otwiera się na nowe doświadczenia. Brak spacerów wpływa negatywnie na jego zdrowie, dlatego potrzebuje opieki i troski w swoich seniorskich latach. Szukamy dla niego spokojnego domu.

Nie pozwólmy Herculesowi spędzić reszty swojego życia w schronisku. Dajmy mu szansę na dom, gdzie zrozumie, co to znaczy być kochanym. Jego unikalna historia czeka na wyjątkowego przyjaciela – może to właśnie Ty?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top