Hermiona

Hermiona Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Monika  886 590 061

Cześć, jestem Hermiona, twoja czarodziejka z krwi i kości, tak jak moja imienniczka z serii “Harry Potter”! Urodziłam się około 2023 roku i od razu zaczęłam zgłębiać tajniki magii… i przyjaźni!

Podobnie jak Hermiona Granger, mam zadziwiająco szybki umysł i łapię nowe rzeczy w mgnieniu oka. Chodzenie na smyczy to dla mnie nic trudnego – jak prawdziwa czarodziejka, prowadzę ją z gracją i pewnością siebie, ale największą magię czuję, kiedy jestem w bliskim kontakcie z moimi przyjaciółmi. Uwielbiam, głaskanko, buziaki i kiedy moje pieskie uszy słyszą czary “czas na smakołyki”!

Jestem też otwarta na nowe znajomości i przygody. Spotkania z innymi psiakami to dla mnie jak zajęcia w Szkole Magii i Czarodziejstwa – pełne niespodzianek i nowych przyjaźni. Jako aktywna i energiczna czarodziejka nie mogę się doczekać, aby znaleźć swojego Harry`ego Pottera w postaci opiekuna, który podzieli ze mną swoje przygody i zaklęcia!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top