Humus

Humus Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć, jestem Humus! Mam około 5-7 lat i jestem wykastrowanym samcem w typie myśliwskim, trochę przypominającym beagla, a psy w tym typie są przyjacielsko usposobione, aktywne, nieustraszone i bardzo bystre.
Uwielbiam spacerowa z noskiem w trawie i poznawać świat przez zapachy. Kontakt z człowiekiem to dla mnie prawdziwa przyjemność. Choć nie znamy mojej przeszłości, na moim pyszczku widać starsze ugryzienie, ale nie nastraja mnie to negatywnie do psich kolegów – mieszkam w kojcu z innym samcem oraz suczką.
Ostatnio, podczas spaceru, nagle uległem spontanicznej chwili i położyłem się na plecach, zachęcając do głaskania mojego brzuszka. Wiesz, czasem lubię takie zabawy! Sprawia mi to mnóstwo przyjemności. Chciałbym mieć kogoś do głaskania na zawsze.
Jeśli jesteś gotowy na przygodę z aktywnym (bo wiek to tylko liczba!) i przyjacielskim psem, który pokocha spacery i bliski kontakt z człowiekiem, to jestem właśnie dla ciebie! Chętnie poznam naszą nową rodzinę. Czekam na twój telefon lub wiadomość!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top