Irma

Irma Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Justyna  788 613 478

Hej! Jestem drobną, niedużą i przeuroczą sunią o imieniu Irma. Mój wiek szacuje się na około 5 lat. Zastanawiam się, dlaczego trafiłam do schroniska, to na pewno nie jest miejsce dla mnie. Szukam odpowiedzialnego i kochającego domku ze specjalnym miejscem dla mnie na kanapie albo na kolankach.

Uwielbiam dwunożnych człowieków, na ich widok z radości macham ogonkiem. Z usposobienia jestem typową mamusią- przekochaną, pozytywną i łaknącą kontaktu z człowiekiem. Pcham się na kolanka ponieważ wielki ze mnie przytulas! Świetnie radzę sobie na spacerkach, poruszam się z gracją jak przystało na prawdziwą damę. Doskonale dogaduję się z moją koleżanką z kojca.

Jestem dojrzałą psią babeczką z rozczulającą radością do życia. Może to właśnie Ty jesteś osobą z którą się tą radością podzielę?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top