Jaśmin

Jaśmin Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć, nazywam się Jaśmin i jestem uroczym psem samcem w wieku około 8-9 lat. Jestem tutaj w schronisku od lata 2023 roku, i chociaż minęło trochę czasu, wciąż jestem nieco przerażony sytuacją. Nie mam pewności, co dokładnie wydarzyło się wcześniej w moim życiu, ale mam nadzieję, że znajdę kogoś, kto mi pomoże i pokocha. Przede wszystkim da czas i otworzy dla mnie serce.
Spacerowanie na smyczy to dla mnie niestety ogromna przygoda, co powoduje u mnie na razie spory stres. Moje serce zaczyna wtedy mocno bić ze strachu. Niemniej jednak, gdy jestem noszony na rączkach, czuję się bezpieczny i spokojny. Chętnie zamieszkam z rodziną, która ma doświadczenie w pracy z lękowym psem lub w domu z ogródkiem, żebym na razie nie musiał chodzić na smyczy.
Szukam cierpliwego i zrozumiałego przyjaciela, który poświęci mi czas, abym mogła stopniowo odzyskać zaufanie do ludzi. Jeśli jesteś gotów/chętny na podjęcie się tego, poznaj mnie w schronisku. Chciałbym znaleźć dom, w którym będę mógł poczuć się bezpieczny i kochany. Czekam na Ciebie z otwartym sercem!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top