Jaśmin

Jaśmin Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  – 
Kamila  885 800 821

Cześć, jestem Jaśmin. Mam ok. 4 miesięcy. Ważę teraz ok 5kg, chyba nie urosnę więcej niż do 10kg.

Przyjechałem do schroniska w towarzystwie mojej siostry – Spinki. Teraz przebywamy w domu tymczasowych w Zabrzu. Jestem odważniejszy od Spinki ale i tak raczej zaliczam się do strachliwych szczeniaczków. Boję się gwałtownych ruchów i dźwięków. W pierwszym kontakcie mogę Cię trochę obszczekać ale nie złość się, nie spotkało mnie nic dobrego ze strony ludzi i trochę się boję. Kiedy przestaję się bać to bawię się wszystkim, uwielbiam głaskanie, z przyjemnością kładę się obok albo na człowieku i się przytulam. Jestem ostrożny ale bardzo ciekawski. Mam dużo energii ale potrafię się wyciszyć. Jak to szczeniak, trochę podgryzam w zabawie.
Szukam domu bez malutkich dzieci bo ich nagłe ruchy oraz wysokie dźwięki trochę mnie niepokoją. Szukam domu w spokojnej okolicy, może być ze spokojnym psem rezydentem, który zniesie moje szczeniaczkowe zachowanie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top