Jimi

Jimi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Jestem Jimi, spokojny i zrównoważony piesek, który szuka nowego domu i kochającej rodziny. Wierzę, że moje najlepsze dni są przede mną, zwłaszcza gdy znajdę kogoś, kto otworzy mi swoje serce i dom. Mam około 8-9 lat.
 
Spacerowanie na smyczy to dla mnie czysta przyjemność. Idę powolutku, bez pośpiechu i bez ciągnięcia, ciesząc się każdym krokiem razem z moim przyjacielem człowiekiem. Jestem spokojny i zrelaksowany, co sprawia, że spacery są dla nas obu prawdziwą przyjemnością.
 

Na spacerze zachowuję się jak prawdziwy dżentelmen. Jestem przyjazny dla ludzi i zawsze chętnie przyjmuję ich głaski, merdając ogonem z radością. Co więcej, nie interesują mnie zbytnio inni psi towarzysze – bardziej jestem zainteresowany otoczeniem i wszystkimi ciekawymi zapachami, które możemy razem odkryć.
Mimo mojego starszego wieku, wciąż mam wiele do zaoferowania. Moja spokojna i wyważona osobowość sprawia, że jestem idealnym towarzyszem dla kogoś, kto szuka lojalnego przyjaciela na spacery i wieczorne przytulanki.

Jeśli jesteś gotowy dać mi nowy dom i otoczyć mnie miłością i troską, to czekam na Ciebie!
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top