Jinx

Jinx Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Poznaj Jinx! To urocza suczka w wieku 2-3 lat, średniej do większej wielkości, która wzbudzi w Tobie ogromną sympatię. Jest delikatna, trochę niepewna, ale pragnie serdecznych głasków i jest niesamowicie łagodna.

Imię: Jinx
Wiek: 2-3 lata
Mieszaniec, średniej do większej wielkości, trochę w typie owczarka
Charakter: Przesłodziutka, delikatna, uwielbia głaskanie, mega łagodna, niezwracająca uwagi na inne psy, ładnie chodzi na smyczy

Jinx to prawdziwy skarb! Jej delikatność sprawia, że potrzebuje ciepła i zrozumienia, ale gdy poczuje się komfortowo, jej serdeczność wybija się na pierwszy plan. Uwielbia być głaskana i doceniana, a jej łagodne serce jest gotowe na przyjęcie mnóstwa miłości.
Jej średnia do większa wielkość sprawia, że jest doskonałym towarzyszem dla osób ceniących psy o nieco większym rozmiarze. Jest przyjazna w stosunku do innych psów i świetnie chodzi na smyczy.
Jeśli czujesz, że Twój dom może być odpowiednim miejscem dla słodkiej Jinx, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w procesie adopcji.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top