Kala

Kala Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Jestem Kala, duża, młoda suczka – mam około 2-3 lat. Nie jestem ani zbyt aktywna, ale też nie jestem leniuchem, myślę, że znajduję się gdzieś po środku. Po prostu cieszę się spokojem życia, ale zawsze gotowa na trochę zabawy i spacerów.
Mam niesamowicie sprawny nosek! Wystarczyło mi chwila, aby dowiedzieć się, gdzie wolontariusz trzyma parówki – coś wspaniałego czekało na mnie! Uwielbiam pyszne przysmaki, zwłaszcza gdy są podawane z miłością.
Jestem prawdziwą wielbicielką głaskania. Kocham, kiedy ktoś się mną opiekuje, głaszcze i poświęca mi trochę uwagi. Ludzi uwielbiam najbardziej, ale czasami trudno mi przechodzić obok innych psów.
Jestem zresztą księżniczką. Choć jestem gotowa na wszelkie przygody, to jednak nie jestem zbyt skłonna błotkiem przechodzić. Błoto to przecież rzecz dla innych – ja wolę pozostać czysta i elegancka!
Jeśli szukasz wiernego przyjaciela, który potrafi cieszyć się zarówno spokojem, jak i zabawą, to właśnie ja, Kala, jestem idealną kandydatką! Przyjdź mnie poznać, a przekonasz się, jak wspaniałe towarzystwo mogę być.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top