Karmin

Karmin Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Nazywam się Karmin. Jestem przeuroczym przedstawicielem rasy polski spaniel myśliwski – moją cechą charakterystyczną są bursztynowe, pogodne oczy i czekoladowo-białe umaszczenie. Mam około 2 lat – jestem młodziutkim psiakiem.

Obecnie czekam na wymarzony dom – taki na zawsze.
Szczerze mówiąc niełatwo o moje zaufanie – jestem ostrożny wobec obcych i nie padnę takiej osobie w objęcia, zasypując buziakami. Gdy już dobrze kogoś poznam, okazuję się cudownym towarzyszem przygód. Przychodzę na zawołanie opiekuna, cieszę się, gdy do mnie mówi. Nadstawiam się do głaskania i pokazuję brzuszek. Bez problemu pozwalam na założenie obroży, nie ciągnę na smyczy. Jestem spanielkiem całą moją psią duszyczką – kocham przygody, odkrywanie ciekawych miejsc ( ach, te łąki i lasy! ). Wędrówki na łonie natury są najprzyjemniejsze! Mogę wtedy wsadzić nosek w trawę i napawać się tym, co mnie otacza. Największą frajdę sprawia mi działanie z opiekunem. Chętnie będę bawił się w zabawy węchowe, mam do nich wrodzoną smykałkę. 🙂
Na spacerach ignoruję inne pieski.

Szukam rodziny świadomej specyfiki rasy – najlepiej, aby byli to miłośnicy rasy świadomi moich potrzeb. Szukam domu bez malutkich dzieci, u dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top