Karolinka

Karolinka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Karolina  500 763 054

Mam na imię Karolinka. Jestem czekoladową, przeuroczą sunią o jasnych oczach. Jestem średniej wielkości, mój wiek oszacowano na ok. 1,5 roku.

Choć jestem młodziutka, zdążyłam zaznać już głodu i bezdomności. Mieszkam w schronisku i czekam tu na wymarzony dom. Jestem łagodną i wrażliwą psinką – bardzo pragnę czułości, uwagi i bliskości człowieka. Sama przytulam się i nadstawiam do głaskania, wystawiam łapki przez kraty kojca, byleby tylko ktoś mnie dotknął… Jestem łagodna i przyjazna, ładnie chodzę na smyczy, nie ciągnę. Bardzo lubię ciekawe spacerki na łonie natury, otoczenie zachwyca mnie i fascynuje. Mam umiarkowaną energię. Akceptuję inne pieski, jednak gdybym miała być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje moje i psa rezydenta. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

 
Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli do pokochania całym serduszkiem.
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top