Kiwi

Kiwi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Kiwi, mały psiak, który potrzebuje kochającego domu.Przyjechałem do schroniska około lata 2023, ale na początku bardzo bałem się dotyku człowieka. Musiałem się przekonać co do ludzkich zamiarów, ale teraz już chciałbym zacząć nowy rozdział w moim życiu.
W dniu, gdy robiliśmy zdjęcia, bardzo wiało, a słońce świeciło mocno, dlatego może wyglądam trochę inaczej niż zwykle. Zazwyczaj mam cudne oczy, ale na tych zdjęciach musiałem je mrużyć. Ale gdy ciocia Madzia położyła mnie na trawie, tak błogo zacząłem zasypiać, że było mi szkoda wracać do kojca. Chciałbym już tam nigdy nie wracać.
Szukam opiekunów z doświadczeniem w pracy z psami lękowymi lub takich, którzy mają już psiaka, który pomoże mi odkryć, że świat może być fajny, a ludzie przyjaźni. Mam nadzieję, że ktoś tam właśnie czyta to ogłoszenie i zechce dać mi szansę na szczęśliwe życie. Czekam na wasz telefon lub wiadomość, abyśmy mogli się poznać!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top