Klio

Klio Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Hej! Jestem Klio, urocza suczka, pełna miłości i radości życia! Urodziłam się około 2023/2022 roku i od tego czasu moje serce przepełnia ogromna miłość do ludzi. Gdy tylko spotkam kogoś nowego, od razu wdrapuję się na kolana i rozdaję buziaki. Moja przyjacielska natura jest tak głęboka, że mam nawet łatkę w kształcie serduszka na czole!
Uwielbiam się przytulać i spędzać czas w towarzystwie moich ludzkich przyjaciół. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż czułe głaskanie i miłe słowa. Z innymi psami także potrafię się dogadać.
Spacerowanie to jedno z moich ulubionych zajęć, szczególnie gdy wiem, że będą smaczki! Dla parówki pójdę z Tobą na koniec świata. Potrafię całkiem dobrze chodzić na smyczy, choć czasem zdarza mi się trochę potoczyć w innym kierunku, ale kto nie lubi odrobiny przygody?
Jestem małym, słodkim łakomczuchem, gotowym na każdy smakołyk, który trafi w moje łapki. Czy mogę liczyć na Ciebie jako na mojego nowego przyjaciela? Razem możemy odkrywać nowe przygody i cieszyć się życiem!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top