Kora

Kora Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Jestem Kora, słodziak szukający nowego domu i kochającej rodziny. Moje życie do tej pory było pełne wyzwań, ale wierzę, że prawdziwe szczęście czeka na mnie, gdy znajdę kogoś, kto otworzy mi swoje serce i dom. Jestem już po sterylizacji – stąd to gustowne ubranko na zdjęciach. Jeszcze chwila i je ściągam! Mam ok 6 lat.

Spacerowanie ze mną to czysta przyjemność – bardzo ładnie chodzę na smyczy i nie reaguję na inne psy, ponieważ jestem zbyt zajęta eksploracją otaczającego mnie świata. Jednak zawsze kiedy trzeba, zwracam uwagę na człowieka, bo to właśnie z nim chcę dzielić swoje życie i przygody.

Jestem kochaną suczką, która uwielbia być w centrum uwagi. Kocham smaczki i z chęcią wykonuję komendy, jak siad, czekaj, bo nic nie sprawia mi większej radości niż widok uśmiechu mojego przyjaciela człowieka.
Moja historia może być trochę smutna, ale jestem gotowa na nowy rozdział mojego życia. Zostałam odebrana poprzednim właścicielom, którzy nie potrafili zadbać o mnie tak, jak powinni – na mój kojec zawaliło się drzewo, a oni nawet nie zwrócili uwagi na to, że nie mam się gdzie schronić… Ale teraz marzę o lepszym życiu u kochającej rodziny, która doceni moją miłość i oddanie.
Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który będzie gotów dzielić z tobą radości i smutki życia, to ja jestem odpowiednią osobą dla Ciebie. Nie mogę się doczekać, aby móc być częścią twojej rodziny i dzielić z tobą miłość i radość.
Czekam na Ciebie!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top