Krakers

Krakers Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Krakers, malutki psiak w wieku 2-3 lat, który szuka swojego kochającego domu. Schronisko i przytłaczająca rzeczywistość trochę mnie wystraszyły, ale bardzo pragnę kontaktu z człowiekiem. Wierzę, że z kochającą rodziną szybko otworzę się na nowo.

Powolutku przełamuję swój strach i zaczynam spacerować na smyczy. Jestem cierpliwy i gotowy do nauki. Nie mam nic przeciwko noszeniu mnie, co może być przydatne, gdy będę potrzebował poczucia bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który potrzebuje miłości i wsparcia, to ja jestem idealnym wyborem! Chętnie spędzę z Tobą wspaniałe chwile i nauczę się, jak w pełni cieszyć się życiem.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe, pełne miłości życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top