Krepelek

Krepelek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Justyna  788 613 478

Krepelek to przesłodki, niewysoki, mocno zbudowany psi skarb.
Jest krępy, okrąglutki (uwielbia jeść – trzeba pilnować jego diety i nie ulegać jego maślanym oczkom), ma wydłużone ,,jamniczkowate” ciało.

Krepelkowy wiek jest szacowany na około cztery lata.

Krepciu jest pieskiem łagodnym, delikatnym i radosnym.
Uwielbia kontakt z człowiekiem – poszukuje go, chętnie tupta blisko nas, dopomina się uwagi i miziania. Wypatruje nas zza krat kojca, szaleńczo merdając ogonkiem.
Cechuje go uczuciowość, pogoda ducha i przebojowość, a jednocześnie – pewna nieśmiałość.

Krepelek przyjechał do schroniska jako piesek wystraszony, przeszedł ogromną metamorfozę – z trzęsącego się w budzie biedactwa przeobraził się w duszę towarzystwa.

Nadal są sytuacje, które troszkę go przytłaczają – Krepciu uczy się chodzenia na smyczy, stopniowo je opanowuje. Nie lubi napinania smyczy, powoli przekonuje się do spacerkowego sprzętu. Każdy spacer przynosi postępy.

Krepelek akceptuje inne pieski. Jeżeli w potencjalnym nowym domu jest już psiak, Krepcio musiałby go poznać na spacerze równoległym.

Krepelek poszukuje domu bez małych dzieci.

Będzie cudownym, kochającym na zabój członkiem rodziny – cudem na czterech łapkach, towarzyszem rozjaśniającym każdy dzień.

Potrzebuje rodziny, która da mu cierpliwość i ogrom miłości.
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top