Krówka

Krówka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Paulina  690 143 393

Ta przestraszona puchata sunia, to ja – Krówka. Nie odważyłam się jeszcze wyjść o własnych siłach z kojca.

Nie wiem o co chodzi ze smyczą i głaskaniem, trochę się boję. Całe życie mieszkałam przy gospodarstwie razem z moja psią rodziną. Ludzie przychodzili nas karmić i tyle ich widzieliśmy. Uczę się życia na nowo. Czy mi pomożesz? Czy zobaczysz coś więcej poza moim ślicznym kudłatym pyszczkiem?

Jestem młodą suczką średniej wielkości, szukam domu bez małych dzieci – boję się nagłych ruchów i wysokich dźwięków. Szukam rodziny która mieszka w spokojnej okolicy – to warunek konieczny. Nie wiem co to miasto, ale brzmi bardzo strasznie. Podobno jest głośne i migoczące. Potrzebuję czasu, cierpliwości i wyrozumiałości, żeby się otworzyć, zaufać ludziom i pokazać jaka jestem. Szukam rodziny z doświadczeniem z psami lękowymi.
Czy to będziecie właśnie wy? Marzę o prawdziwym domu.

Moja siostrzyczka i braciszek znaleźli już swoje wymarzone domy. Odnaleźli się tam bardzo szybko, wystarczyło okazać im trochę miłości i cierpliwość.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top