Kumpel

Kumpel Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Kumpel to moje imię, choć teraz jestem trochę zrezygnowany i smutny. Jestem lekko zabłąkany, trochę przygłuchawy i mam lekki problem z widzeniem, ale to nie przeszkadza mi w poszukiwaniu miłości. Jako senior, doświadczyłem życia i mam trochę nietypowe ustawienie tylnych łap, ale to nie wpływa na moją uroczą osobowość.
Mam mało kontaktu z ludźmi na co dzień, ale gdzieś tam w głębi serca szukam tej specjalnej więzi – rodziny na co dzień i na zawsze. Nie ciągnę na smyczy, ale lubię kręcić się, węszyć i odkrywać świat wokół siebie.
Potrzebuję kogoś, kto zrozumie moje potrzeby i będzie cierpliwy w budowaniu zaufania. Może nie wyglądam jak typowy przyjaciel od razu, ale w moim sercu jest mnóstwo miłości do oddania. Czekam na ciepły dom, gdzie mogę się czuć bezpiecznie i kochany.
Jeśli szukasz wyjątkowego towarzysza, gotowego na dzielenie życia z troskliwą osobą, to ja jestem. Chcę być Twoim wiernym towarzyszem i zapewnić Ci wiele miłości w zamian.
Kumpel – gotowy na ciepłe serce i dom!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top