Lawenda

Lawenda Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Hej, jestem Lawenda!
Mam około 2 lat i jestem już po sterylizacji. Jestem gotowa na nowe przygody!
Jestem mało-średnią sunią, na początku trochę wystraszoną, ale jak tylko pojawią się parówki – helikopterkowy ogonek jest gotowy do startu! Pozytywna energia jest moim drugim imieniem, co widać na moich uśmiechniętych zdjęciach.
Kocham ludzi i daję się nosić. Spacerowanie to moje ulubione zajęcie! Lubię chodzić na spacery, zwłaszcza jeśli jestem otoczona miłością i pozytywną atmosferą.
Aktualnie potrzebuję ciepłego domu i opiekuńczej rodziny, która doceni moją radosną duszę. Jeśli jesteś gotowy na mnóstwo pozytywnej energii, miłości i wesołych spacerów, to ja jestem idealną towarzyszką! Szukam domu bez małych dzieci bo na razie jestem troszkę wystraszona i mogę się jeszcze bardziej bać w ich energicznym towarzystwie.
Czekam na Ciebie, abyśmy mogli wspólnie tworzyć niesamowite chwile. Skontaktuj się z moją opiekunką adopcyjną, aby mnie poznać bliżej!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top