Lego

Lego Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Mam na imię Lego i mam 4-5 lat. Jestem większym, ale niskim psiakiem. Jestem bardzo sympatycznym psem, jestem otwarty na kontakt z człowiekiem, chociaż czasami potrzebuję chwili, żeby zaufać. Lubię poznawać nowych ludzi i gdy już wiem, że nic złego mnie nie spotka to cieszę się ich towarzystwem.
Jestem dość stabilnym emocjonalnie psiakiem. Znajdziesz we mnie idealną równowagę – nie jestem ani nadmiernie aktywny, ani leniwy, taki w sam raz. Uwielbiam spacery, podczas których mogę spokojnie eksplorować otoczenie, ale nie pogardzę też chwilami wylegiwania się na posłaniu obok Ciebie. Jestem zrównoważony i potrafię dostosować się do różnych sytuacji, co czyni mnie idealnym towarzyszem zarówno do aktywnych zabaw, jak i leniwych wieczorów przed telewizorem.
Chciałbym znaleźć kochającą rodzinę, która zapewni mi ciepły i bezpieczny dom. Zasługuję na miejsce, gdzie będę mógł być sobą i cieszyć się każdą chwilą u boku kochających mnie ludzi.
Czy możesz mi podarować ten dom pełen miłości i zrozumienia? Jestem pewien, że razem stworzymy niezapomniane chwile.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top