Lejla

Lejla Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Lejla to młoda około 3 letnia suczka TTB która trafiła do naszego schroniska ponieważ została interwencyjnie odebrana jego byłym opiekunom. Lejla na chwilę obecną nie możne zostać adoptowana, więc jedynie opcja domu tymczasowego wchodzi w grę. Szukamy domu tymczasowego dla Lejli.

Lejla to super suczka.Pełna energii i wygląda na to że dopiero teraz zaczyna poznawać świat bo ze spaceru na spacer widać że poprawia jej się humor i jest bardziej otwarta na zwiedzanie, węszenie i kontakt z człowiekiem.
Lejla z racji że nie znamy jej przeszłości musi zostać jedynakiem. Lejla będzie potrzebował trochę opieki weterynaryjnej z racji licznych blizn, zadrapań i chorób skóry.
Na smyczy trochę ciągnie, najprawdopodobniej nie wychodziła wcześniej na spacery. Trzyma się człowieka na spacerach, jest pozytywnie nastawiona na kontakt z człowiekiem, ale w życiu chyba najważniejszy będzie dla niej odpoczynek i fajna zdrowa rutyna spacerów i psich zabaw.

Wsparcie behawioralne będzie zapewnione od Viktorii z Psia Perspektywa.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top