Lesio

Lesio Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Justyna  788 613 478

Lesio to przesłodki psi chłopczyk o oryginalnej urodzie – ma niesamowicie mądre oczy, z których można czytać, jak z książki – widać w nich wszystkie jego emocje <3
Lesio ma charakterystyczną cechę – dolne ząbki wystają do przodu, co jeszcze bardziej dodaje mu uroku (i spokojnie, nie przeszkadza w jedzeniu).
Wiek Lesia jest szacowany na 3-4 lata, zaś jego wielkość waha się między niedużą a średnią.

Lesio jest ciekawskim, rezolutnym skarbem, który każdego dnia uczy się normalnego życia – nauczyłam go, że mizianie jest fajne, że szelki i smycz nie są “be”, pokazałam, że poza kojcem może być ciałkiem ciekawie.
Poszukuję Lesiowi kochającego, empatycznego nowego domku. Uwielbia być blisko człowieka, łaknie kontaktu, cieszy się na widok ludzi, których zna. W stosunku do obcych początkowo zachowuje ostrożność.
Lesio pozwala na noszenie na rękach. Pięknie doskonali tuptanie na smyczy, chodzi płynnie, ale ostrożnie, węszy, eksploruje. Szybciutko się uczy, jestem z niego dumna 🙂
Lesio szuka cierpliwego, kochającego i odpowiedzialnego domu bez małych dzieci. Pięknie akceptuje kolegów z kojca – gdyby miał zamieszkać z innym pieskiem, konieczny byłby spacer równoległy, aby psiaki mogły się ze sobą zapoznać.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top