Leya

Leya Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Leya- CUUUUUDO i tyle. Dzieciak – max rok.
Leya to suczka w typie rasy Ca De Bou która przyjechała do naszego schroniska we wrześniu 2023. Wiek szacujemy na około 1 rok. Została znaleziona błąkająca się na ulicy.

Leya jest bardzo spokojna, szuka kontaktu z człowiekiem- totalny przytulas jednak jest to rasa z rodziny Molosów. To bardzo silne psy, mają sporo potrzeb które trzeba im zaspokoić inaczej mogą się pojawiać problemy.
Ca De Bou to psy bardzo odważne i zrównoważone, potrzebują aktywnego trybu życia jak i czasu na wyciszenie.

Leyla nie ciagnie na smyczy. Na widok innych psów, aut, ludzi nie wykazała żadnej reaktywności w stylu szczekania bądź wyrywania się na smyczy, to samo w stosunku do innych napotkanych bodźców. Ca De Bou silnie przywiązują się do właściciela, uwielbiają długie spacery, zabawy z szarpakiem oraz psie wygłupy. Jednak często nie zdają sobie sprawę ze swojej siły podczas zabaw wiec rodzina z mniejszymi dziećmi musi bacznie czuwać kiedy psiak wchodzi na wyższe emocje.
Laya jest pozytywnie nastawiona do życia i da wiele szczęścia swoim opiekunom.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top