Lila

Lila Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Lilka to piękna sunia, która ma około 4-5 lat. Jest bardzo kochaną, średniej wielkości dziewczynką, która bardzo pilnie potrzebuje domku, ponieważ schroniskowa rzeczywistość ją przeraża. Z jej cudnych, brązowych oczek można wyczytać, że dotychczas nie spotkało ją za wiele dobrego. Dobry człowieku, pora to zmienić!

Lilka jest wrażliwa i nieśmiała, na pewno potrzebuje trochę czasu i łagodnego traktowania, aby poczuć się bezpiecznie. W pierwszym kontakcie jest bardzo nieufna, ale stara się i szybko się uczy. Spacerki są jeszcze dla niej dużym wyzwaniem, ale radzi sobie coraz lepiej. Na razie woli ostrożnie węszyć i chować się w trawce niż zdobywać świat.

Dla tej wyjątkowej suni szukamy odpowiedzialnej rodziny bez małych dzieci, mieszkającej w spokojnej okolicy, najlepiej z doświadczeniem w pracy z pieskami lękowymi.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top