Lodzia

Lodzia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Lodzia, delikatna i kochana sunia w wieku około 3 lat, która szuka swojego wymarzonego domu. Na moim drugim spacerku już ładnie spacerowałam, chociaż było mi gorąco i chętnie wylegiwałam się w cieniu, domagając się drapania. Jestem psiakiem średniej, średnio-małej wielkości.

Wracając, szłam na własnych łapkach, ale często się zatrzymywałam i potrzebowałam trochę zachęty. Lubię chodzić blisko nóg mojego opiekuna, szukając w nim wsparcia i poczucia bezpieczeństwa.

Jestem delikatna, kochana i cudowna, gotowa dać całe moje serce temu, kto okaże mi miłość i troskę. Szukam kogoś, kto zrozumie moje potrzeby i da mi poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo pragnę.

Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe życie pełne miłości i wsparcia, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć moją nową rodzinę i zacząć wspólne, szczęśliwe życie!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top