Lora

Lora Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Jestem Lora – jest prześliczną sunią, która już skradła wiele serc wśród pracowników i wolontariuszy – czy skradnę także Twoje serce na zawsze?
Mój wiek jest oceniany na 2-3 lata. Do schroniska trafiłam w połowie marca – od tego czasu bardzo “płaczę”. Tęsknie za opiekunami, którzy najwyraźniej mnie już nie chcą bo pomimo poszukiwań do tej pory się nie zgłosili. Nie wiem dlaczego… Ten płacz rozdziera wszystkie serca, dlatego tym razem szukam opiekuna takiego na zawsze.
Gdy się otworzę, po chwili spaceru, widać we mnie geny psów myśliwskich. Chłonę otoczenie noskiem, zapominam gdzie jestem gdy znajdę jakiś ciekawy trop. Będzie mnie trzeba wyprowadzać na smyczy, lince, lub porządnie nauczyć przywołania. Na spacerze jestem aktywna, chętnie eksploruje otoczenie. Jestem w typie beagle.

Kocham ludzi, lubię kontakt z nimi, kocham się głaskać. Bardzo szukam w nich wsparcia. Ciocie i wujkowie kończą pracę, kończą wolontariat i jadą do domów. A ja zostaje… Czy mogłabym zamieszkać z Tobą?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top