Luis

Luis Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary

Opiekun kota  –  Wiktoria  519 743 458

Hejka! Nazywam się Luis, jestem małym kociakiem, urodzonym w lutym 2024 roku. Jestem żywym srebrem! Jak na kociaka przystało mam pełno energii i ciekawości. Uwielbiam wszystko, co szeleści – papierki, torebki, a nawet liście, które wpadną przez okno. Każdy dzień to dla mnie nowa przygoda!

Kocham towarzystwo ludzi, uwielbiam być głaskany za uszkiem, ciocie wolontariuszki śmieją się, że mruczę wtedy jak traktorek.
Jestem też bardzo towarzyski wobec innych zwierząt. Mam kilku kocich przyjaciół, z którymi świetnie się dogaduję, a także psiaków, z którymi uwielbiam się bawić.
Jestem jeszcze kocim dzieckiem, więc wszystkiego muszę się nauczyć. Na szczęście coraz lepiej idzie mi korzystanie z kuwety, choć czasami zdarzają się wpadki. Ale wiem, że z czasem będę w tym coraz lepszy, dlatego potrzebuję cierpliwego domku, który pokaże mi czym jest miłość i wszystkiego mnie nauczy.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania i zabawy, a ja z radością odkrywam świat wokół mnie. Cieszę się każdą chwilą i wiem, że przede mną jeszcze wiele wspaniałych przygód.
Scroll to Top