Lulu

Lulu Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć! Nazywam się Lulu i jestem prawdziwą psią modelką w typie owczarka niemieckiego. Ostatnio miałam sesję zdjęciową i musicie przyznać, że jestem fotogeniczna, na żywo wyglądam jeszcze bardziej zjawiskowo. Jestem raczej dużą sunią i mam około 4-5 lat. Jakiego domku szukam?
U dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi. Takich, którzy przytulą mnie do serca i pokochają za to, jaka jestem. Zapewniam, że odwdzięczę się tym samym.

Jestem bardzo mądrą dziewczynką. Moją pasją są spacerki, ładnie chodzę na smyczy, nie ciągnę, zwracam uwagę również na mojego przewodnika i podchodzę aby się poprzytulać. Nie zwracam uwagi na inne pieski. Może przyjedziesz do schroniska i wtedy poznamy się bliżej? Moim największym marzeniem jest znaleźć kochający domek.

Daj mi szansę, a zbudujemy wspólnie niesamowitą przyjaźń na całe życie.

Zapraszamy do poznania Lulu. Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top