Luna

Luna Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Nazywam się Luna jak prawdziwa, księżycowa czarodziejka. Ostatnio miałam sesję zdjęciową i musicie przyznać, że jestem fotogeniczna, na żywo wyglądam jeszcze bardziej zjawiskowo. Niestety nie zawsze tak było, do schroniska trafiłam w bardzo złej formie, moja skóra była chora i sierść nie wyglądała dobrze. Na szczęście zaopiekowali się mną wolontariusze i teraz wyglądam jak psia modelka. Jestem raczej młodszą sunią, ale ciężko to określić ze względu na zaniedbanie. Ale powiedzcie sami…kto wygląda na tyle ile naprawdę ma lat? Różnie to bywa, prawda?

Jestem bardzo mądrą dziewczynką. Potrafię zrobić siad oraz podać łapkę i mam potencjał do nauczenia się wielu innych sztuczek. Moją pasją są spacerki, ładnie chodzę na smyczy, zwracam uwagę również na mojego przewodnika, ale też uwielbiam eksplorować teren i węszyć w trawce. Może przyjedziesz do schroniska i wtedy poznamy się bliżej? Moim największym marzeniem jest znaleźć kochający domek.

Daj mi szansę, a zbudujemy wspólnie niesamowitą przyjaźń na całe życie.

Zapraszamy do poznania Luny. Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top