Magnat

Magnat Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć, jestem Magnat! Może wyglądam trochę jak mniejszy i szczuplejszy labradorek, jestem pełen energii, radości i gotowości na nowe przygody! Mówią, że mam około 3-4 lat i jestem gotowy, by zacząć nowy rozdział w moim życiu.

Mam piękny, biały krawacik, który dodaje mi uroku. Uwielbiam ludzi i jestem bardzo ciekawy świata. Marzę o tym, żeby wyjść poza schroniskowe kraty i poznać więcej cudownych rzeczy, które świat ma do zaoferowania. Lubię długie spacery, węszenie wszelkich zapachów i oczywiście – zabawę! Czy moglibyśmy się pobawić razem? To byłby dla mnie wielki zaszczyt.

Schronisko to nie jest moje ulubione miejsce, marzę o tym, by znaleźć prawdziwy dom. Moje oczy mówią wiele – są pełne emocji, a ja szukam rodziny, która zrozumie i doceni mnie za to, jaki naprawdę jestem. Jestem oddany w stu procentach, zarówno podczas spacerów, jak i w wyrażaniu miłości.

Nie czuję się komfortowo w obecności innych psów, ale jestem gotowy na naukę. Chciałbym nauczyć się zabaw węchowych, które pomogą mi się wyciszyć i spokojniej reagować w różnych sytuacjach.

Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który da Ci całe serce i zaangażowanie, to ja jestem tym psem! Skontaktuj się ze schroniskiem, aby poznać mnie bliżej i umówić się na spotkanie.

Z niecierpliwością czekam na szansę, by stać się częścią Twojego życia!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Magnat

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top