Majlo

Majlo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Biszkoptowy, bursztynowooki psiak widoczny na zdjęciach to ja – Mailo.
Mój wiek został oszacowany na około 2-3 lata. Niech nie zwiedzie Cię moja wielkość – choć jestem dużym psem, jestem bardzo delikatny i wrażliwy.

Jestem lękowym psem. Przyznam szczerze, że ciężko przemóc mi strach i wyjść poza schroniskową bramę, ale wiem, że warto. Ciocie Wolontariuszki bardzo mnie wtedy chwalą, a świat okazuje się całkiem ciekawy. Miło czuć miękką trawkę pod łapkami i słyszeć śpiew ptaków. To coś całkiem innego niż betonowy kojec i schroniskowy zgiełk.
Bardzo mocno związuję się z opiekunem – gdy komuś ufam, szukam wsparcia, przychodzę po wygłaskanie. Jestem przyjazny, ładnie nawiązuję więź z człowiekiem. Lubię towarzystwo stabilnych piesków – dodają mi one odwagi, popychają naprzód i szybciej dokonuję kolejnych postępów. Uczę się chodzić na smyczy, myślę, że jeszcze opanuję tę sztukę do perfekcji, na razie to takie ,,powolutku naprzód”.

Marzę o domu – takim w spokojnej okolicy, u wyrozumiałej rodziny, bez małych dzieci. Chciałbym się nie bać, móc bawić się, cieszyć z drobnostek i być prawdziwym członkiem rodziny. Może to właśnie Ty mnie pokochasz?
Może to Ty odmienisz moje życie raz na zawsze?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top