Mak

Mak Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Do adopcji: Mak – Przeuroczy, niewidomy piesek!

W niewidomym świecie, Mak widzi serca ludzi!

Po kilku tygodniach w domu tymczasowym w ramach akcji ,,Przezimowanie”, dowiedzieliśmy się, że Mak jest niezwykle zdolny mimo swojej niewidomości. Potrafi z łatwością wchodzić i schodzić po schodach. Poznał już dobrze ,,mapę” domu oraz podwórka. Po mieszkaniu porusza się swobodnie, a na ogrodzie ma już swoje ulubione miejsca. Kiedy chce wejść do domu przychodzi pod drzwi i grzecznie czeka.

Mak jest przyjazny, pełen energii i radości. Doskonale radzi sobie z zostawaniem samemu w domu, kiedy jego tymczasowi opiekunowie wychodzą do pracy. Noce przesypia grzecznie obok łóżka i zna zasady domowego życia.

Mak to mały, kompaktowy piesek, waży 8 kg. Jego wiek szacujemy na około 5 lat.

Mak ekscytuje się spotkaniem z każdym innym psiakiem. To prawdziwy wir energii i radości! Jego entuzjazm do innych psiaków sprawia, że chce nawiązać z nimi kontakt i podzielić się swoją pozytywną energią. Ta nadmierna ekscytacja nie służy jednak jednej z rezydentek, z którą zamieszkał Mak. Suneczka w życiu przeszła już swoje i nie radzi sobie z obecnością Maka za dobrze.

Szukamy dla Maka domu, w którym mógłby liczyć na większą akceptację ze strony innych psów, lub być jedynakiem. Mak potrzebuje uwagi i cierpliwości. Możliwie jak najmniejszej liczby bodźców z zewnątrz, bo chłonie świat przez słuch i węch, a to powoduje ekscytacja, nad którą ciężko mu zapanować.

Czy Mak znajdzie swoje wymarzone dom?

 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top