Maluś

Maluś Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Serwus! Nazywam się Maluś, ponieważ jestem słodkim, niewielkim i młodziutkim pieseczkiem. Ostatnio miałem profesjonalną sesję zdjęciową do której pozowałem jak prawdziwy model, abyś mógł zobaczyć jaki jestem uroczy. No tylko spójrz! Jestem psem kieszonkowym!

Schronisko to zdecydowanie nie moje klimaty, chociaż ciocie i wujkowie intensywnie się starają. Bardzo brakuje mi miziania i przytulasków, jestem pieskiem, który uwielbia kontakt z człowiekiem i cierpliwie czekam na takiego co będzie tylko mój i będę miał możliwość przytulać się do niego bez ograniczeń. Jestem też wielkim miłośnikiem smaczków, paróweczek i mam bardzo duży potencjał do uczenia się nowych rzeczy.

Szukam domku, który podaruje mi dużo miłości, a będę mógł odwdzięczyć się tym samym.

Moluś dobrze dogaduje się z innymi pieskami. Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top