Mars

Mars Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Serwus! Nazywam się Mars tak jak ten popularny batonik, ponieważ ja też ociekam słodkością. Jestem młodziutkim samcem, dość dużym i pełno we mnie werwy do życia, schronisko to nie jest miejsce dla mnie. Moją charakterystyczną cechą jest owczarkowata uroda z nutką eleganckiej rudości.

Cóż tu dużo opowiadać… jestem po prostu psem idealnym. Uwielbiam człowieka, bardzo brakuje mi jego bliskości. Preferuję długie spacerki, bardzo dużo przytulania oraz trochę wygłupów i zabawy. Wolontariusze mówią, że pięknie chodzę na smyczy, miło się ze mną spaceruje chociaż trochę za bardzo ekspresyjnie reaguje na inne pieski, ale to dlatego, że jestem jeszcze młodzieniaszkiem i potrzebuję czasu aby nauczyć się ogłady.

Jakiego domku szukam?
Spokojnego, u dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi. Takich, którzy przytulą mnie do serca i pokochają za to, jaki jestem. Odwdzięczę się całym sobą.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top