Matylda

Matylda Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :
Ania: 782 332 341

Matylda to piękna i przyjacielska młoda suczka.
Jest bardzo radosnym, większym psiakiem.

Jednak nie zawsze tak było. Na początku Matylda nie wiedziała czego się po ludziach spodziewać, była dosyć nieśmiała. Bardzo chciała zaufać, ale na początku się trochę bała. Bała się wyjść z budy, nie była pewna po co przynosimy smycz. Na pierwszy spacer wyszła równocześnie z odważniejszym kolegą z kojca i okazało się, że kocha spacerować! W tym momencie zrozumiała, że jest już bezpieczna, a świat na zewnątrz kojca jest bardzo przyjemny i niesamowicie ciekawy.

Jaka teraz jest Matyda?
Radosna, ciekawa świata, uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest niesamowitym przytulasem pełnym energii. Marzy o własnej rodzinie. Takiej, która będzie z nią już na zawsze.

Jakiej rodziny szukamy dla Matyldy?
– aktywnej – takiej, która zapewni Matyldzie ciekawe spacer, które szuka tak uwielbia oraz zabawy np szarpakiem lub węchowe
– takiej, która da jej czas i przestrzeń jeżeli na początku będzie nieśmiała (gdy pozna człowieka lepiej pokocha go na zawsze)
-bez małych dzieci

Matylda akceptuje inne psy, aktualnie mieszka w jednym kojcu z psim kolegą. W przypadku gdyby miała zostać drugim pieskiem w domu konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem. Jej stosunek do kotów może zostać sprawdzony jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Scroll to Top