Milka

Milka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Milka to ok 4 letnia mała / mniejsza- średnia suczka, która ostatnio zrobiła ogromny postęp dzięki regularnej pracy – a to tylko raz w tygodniu na wolontariacie! Wyobraźcie sobie jak rozkwitnie gdy będzie miała już swoją rodzinę, taka na co dzień i na zawsze!

Milka początkowo była bardzo wystraszona sunią, zamieniała się w kamyczek, trzęsła ze strachu. Zabrana poza kojec próbowała schować się jak najdalej, jak najgłębiej w krzakach.

Aż zaufała<3
Zrozumiała, że ciocia-wolontariuszka wynosi ją na rękach poza kojec do przyjemniejszego miejsca – na łąkę, na trawę, do słońca.
Do ciszy, gdzie nie szczekają psi koledzy. Do spokojnego miejsca, gdzie dotyk jest przyjemny, a delikatne głaskanie wręcz usypia.

W końcu zrozumiała także do czego służy ten sznurek nazywany smyczą, niż złego z jego strony nie grozi, wręcz przeciwnie!
Można iść, zwiedzać świat, poznawać nowe zapachu i rozruszać łapki. Trochę się jeszcze stresując ale dzielnie walcząc z własnymi lękami, do przodu!

Milka akceptuje inne pieski i zdała nasz schroniskowy test na koty.

Marzymy o rodzinie na widok której Milka będzie się mogła tak cieszyć każdego dnia! Rodzinie, która mieszka w spokojnej okolicy – może być wieś, małe miasto, obrzeża miasta. Centrum dużego miasta to będzie jeszcze trochę za dużo dla Milki. To może być dom z ogródkiem, może być mieszkanie bo jak widzicie Milka sobie już świetnie radzi! Potrzebuje tylko chwili, żeby was poznać, też zaufać i otworzyć swoje serduszko.

Czy wy jesteście gotowi otworzyć wasze serca przed Milką?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top