Milka

Milka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna  782 332 341

Nazywam się Milka – zawdzięczam imię swoim łatkom. Jestem uroczą sunią średniej wielkości, mam około 3 lat. Mieszkam w schronisku i ani trochę mi się tu nie podoba…z utęsknieniem czekam na nowy dom.

Muszę przyznać, że jestem troszkę nieśmiała i lękowa. Szybko jednak przełamuję pierwsze lody i chcę wchodzić na kolana, być noszona na rękach, przytulana i głaskana. Jestem przytulaśną przylepką, bardzo pragnę bliskości człowieka i kontaktu. Jestem przyjazna i łagodna. Jednocześnie uwielbiam wszelkie aktywności, od wędrówek po bieganie – będę więc szukać rodziny, która lubi ruch w równym stopniu co ja.
Akceptuję inne pieski, jednak w razie gdybym miała być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje moje i psa rezydenta. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

Szukam aktywnego domu bez malutkich dzieci (mogłyby mnie przytłaczać). Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych ludzi, których będę mogła pokochać całym serduchem.
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.
 
Scroll to Top