Miłuś

Miłuś Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Mam przyjemność przedstawić Państwu pieska o imieniu Miłuś. To drobny, maleńki i młodziutki piesek, który może mieć około 2 lat. Pilnie szukamy dla niego domku, ponieważ Miłuś nie radzi sobie z schroniskową rzeczywistością. Jest to delikatny i wrażliwy psinek, który potrzebuje ciepłej kanapy i kolanek, zimny kojec sprawia, że coraz bardziej zamyka się w sobie.

Do spacerków narazie podchodzi ostrożnie, ale bardzo się stara i potrzebuje wsparcia dobrego człowieka. To jeszcze dzieciak o cudnej urodzie, którego można dużo nauczyć, a przede wszystkim pokazać mu, że świat nie jest wcale taki straszny i zły. Nic tylko brać i odczarować mu ten świat!

Zachęcamy do adopcji Miłusia, uwierzcie że on ogromnie pragnie uwagi człowieka, schroniskowy kojec nie jest dla niego… Piesek bardzo potrzebuje spokojnego domu i cierpliwego opiekuna, który łagodnym traktowaniem zdobędzie jego zaufanie i otoczy troską i miłością.
Umów się na spacer zapoznawczy, może pokochasz ślicznego, łagodnego Miłusia?

Dla tego wyjątkowego pieska szukamy odpowiedzialnej rodziny bez małych dzieci, mieszkającej w spokojnej okolicy, najlepiej z doświadczeniem w pracy z pieskami lękowymi.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top