Mimi

Mimi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Cześć, jestem Mimi! Urodziłam się około 2019/2020 roku i jestem uroczym maluszkiem z dużym serduszkiem. Na razie wolontariusze noszą mnie na rękach, ponieważ potrzebuję chwili, aby nabrać pewności siebie. Jestem wystraszona, ale jednocześnie bardzo ciekawa świata wokół mnie. Moje życie rozpoczęło się pełne niepewności, ale od kiedy trafiłam pod opiekę wspaniałych wolontariuszy, czuję się trochę pewniej.
Wiem, że kiedyś nauczę się chodzić na smyczy, ale teraz jest to dla mnie wyzwanie. Wolę czuć się bezpiecznie na czyichś rękach, gdzie mogę spokojnie obserwować otaczający mnie świat. Jestem łagodną duszyczką, która nie ma problemu z innymi psami, a moja uroda i wdzięk z pewnością przyciągają uwagę.
Mam nadzieję, że ktoś mnie pokocha i da mi szansę na odkrywanie nowych przygód w bezpiecznym domu, gdzie będę mogła poczuć się pewnie i szczęśliwie.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top