Mleczyk

Mleczyk Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Julia  694 092 607

Nazywam się Mleczyk, jestem małym, kochanym pieskiem o okrągłutkim kształcie. Ważę ok. 10 kg, ale przede wszystkim, jestem prawdziwym skarbem czekającym na swoją wymarzoną rodzinę. Ja bym powiedział, że mam około 6 lat, ale wiek to tylko liczba, a miłość to prawdziwa magia!
Jeszcze niedawno nie dałem się wyciągnąć ze swojego kojca bo się bałem, ale już zrozumiałem, że wszystko jest w porządku, a pracownicy i wolontariusze chcą dla mnie dobrze.
Teraz jestem prawdziwym małym skoczkiem. Skaczę na kolana i rozdaję urocze uśmiechy. Kiedy mam obrożę, zamieniam się w mały kamyczek, ale w szelkach czuję się o wiele lepiej. Na smyczy jeszcze się uczę spacerować, ale już powoli robię postępy, zwłaszcza jak obiecają mi smaczki!
Pomimo mojej początkowej nieśmiałości, pozwalam na wszystko. Nie zrażaj się, jeśli na początku będę stał nieruchomo – z czasem z pewnością zaczynam rozwijać swoje skrzydła i powolutku odkrywać świat na smyczy.
Jeśli czujesz, że twój dom potrzebuje małego kawałka radości w postaci Mleczyka, to zadzwoń do mojej opiekunki adopcyjnej. Razem stworzymy niezapomniane chwile pełne uśmiechu i ciepła.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top