Monte

Monte Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Poznaj Monte! To uroczy pies w wieku około 1-2 lat, średniej wielkości, który rozkocha Cię w sobie od pierwszego spojrzenia. Jest niezwykle słodki, choć wycofany, potrafi nawiązać więź z człowiekiem i daje wiele miłości.

Imię: Monte
Wiek: Około 1-2 lat
Mieszaniec, średniej wielkości
Charakter: Przesłodki, wycofany, ale przychodzi do człowieka, średnio radzi sobie na smyczy, można nosić na rękach, uwielbia dawać buziaki

Monte to istny skarb! Jego słodkość i chęć nawiązania relacji są nie do opisania. Chociaż jest trochę wycofany, gdy poczuje się bezpiecznie, otwiera swoje serce i rozdaje miłość w postaci buziaków.
Na smyczy może potrzebować trochę więcej pracy, ale łatwo przenosić go na rękach. Jego średnia wielkość sprawia, że jest idealnym towarzyszem dla osób, które szukają psa o tej wielkości.
Jeśli chcesz dać Monte dom pełen miłości i ciepła, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Chętnie udzielimy więcej informacji i wesprzemy Cię w procesie adopcji.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top